10 domków, o jakich marzy każde dziecko
10 domków, o jakich marzy każde dziecko

10 domków, o jakich marzy każde dziecko

Są zabawki dla dzieci młodszych i starszych, dla chłopców i dziewczynek, dla małych sportowców i naukowców… Każdy lubi coś innego. Ale jest jedna rzecz, o której marzą wszystkie maluchy: domki dla dzieci. Nie wierzymy, że istnieje gdzieś na świecie chłopczyk albo dziewczynka, która odmówiłaby, gdybyście im zaproponowali taką zabawkę.

Dziś pokazujemy Wam 10 takich niezwykłych domków. Część z nich można kupić, choć uprzedzamy: niektóre kosztują tyle, co nowy samochód. Ale przecież Polak potrafi! Trochę desek, gwoździ, parę puszek farby i jest szansa by stworzyć coś, za co dzieci będą nam dozgonnie wdzięczne.

Potraktujcie poniższe obrazy jako inspirację!

1. Domek z wyciągiem. Czy te dzieci już się bawią w domu, czy dopiero go budują?

domek1Źródło: https://www.cedarworks.com

2. Chatka do zabawy ze ścianą wspinaczkową. Dużo lepsza wersja konstrukcji, która stoi na wielu placach zabaw. Patrzcie i zachwycajcie się, jak Wasze dzieci potwierdzają swoja sprawność i odwagę. 

domek2Źródło: https://www.cedarworks.com

3. Leśna chatka ze zjeżdżalnią. Dzieci będą mogły wejść do swojego domku po drabinie, a wyjechać z niego zjeżdżalnią? Uważajcie, bo jak się do tego przyzwyczają, to każą Wam zdemontować windy i schody w Waszych blokach i domach.

domek3Źródło: http://cedarshed.com/

4. Domeczek z tarasem. Idealny do przyjmowania gości, zarówno innych księżniczek, jak i kowboi z Dzikiego Zachodu.

domek4Źródło: http://mydomaine.com

5. Domek w ogrodzie. Mały, skromny i zachwycający. Niesamowity, zupełnie własny kawałek ogrodu.

domek5Źródło: http://dosfamily.com/

6. Bajkowy kolorowy domek. Od razu widać, że to domek dla dzieci. Żadnych tam nudnych symetrii albo stłamszonych kolorów, jakie przeważnie mają budynki dla dorosłych. Tu bawią się maluchy!

 domek6http://www.imaginethatplayhouses.com/

7. Domy na drzewach to już w ogóle szczyt marzeń. Sami nie wiemy, który z tych kilku, które pokażemy, podoba nam się najbardziej.

domek7Źródło: http://www.highlifetreehouses.co.uk/

8. Prawdziwa forteca z krętymi schodami. Tak wysoko? No jasne! Biegniemy! Tylko żeby nam się nie zakręciło w głowach.

domek8Źródło: http://www.apartmenttherapy.com/

9. Domek zrobiony ze starego drzewa. Mniejszy, ale jakże pomysłowy! Stare deski i kawałki drewna, a powstała z nich bajkowa chatka. Czy mieszka tam jakiś leśny stworek?

domek9Źródło: http://samenspelopdebso.nl

10. Zamek ze światła. To już może być przesada. Jeśli coś takiego wybudujecie w ogródku, to wszystkie przedszkola w okolicy będą wysyłać wycieczki, żeby Wasze dzieło oglądać. Ale może macie na to ochotę?

domek10Źródło: http://www.liveloveinthehome.com/

About The Author

Related posts

1 Comment

Leave a Reply