4. Festiwal Relacji w Rzeszowie
4. Festiwal Relacji w Rzeszowie

4. Festiwal Relacji w Rzeszowie

Zbliża się kolejna edycja wydarzenia, któremu Gdziecko.pl z dumą i przyjemnością partneruje od samego początku. 7 marca 2020 r. spotkamy się, jak zwykle, w budynku Wydziału Filologicznego przy ul Kopisto 2B, by wziąć udział w wykładach i warsztatach, których głównymi tematami są Rodzicielstwo Bliskości i Porozumienie bez Przemocy, koncepcje, które pomagają budować dojrzałe, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu relacje z dziećmi.

Zobacz też : Jak budować dobre relacje w rodzinie – po Festiwalu Relacji 2017

W tym roku tematami wykładów będą stres, złość oraz męskość, kobiecość i seksualność. Wszystkie wygłosi Agnieszka Stein, pedagożka, seksuolożka, terapeutka, autorka kilku książek  z obszaru Rodzicielstwa Bliskości.

Z kolei na warsztatach będzie się można spotkać z Magdą Sendor, Sylwią Włodarską i Martą Sikorską by dowiedzieć się więcej o takich tematach, jak radzenie sobie z poczuciem własnej bezradności, rozpoznawanie i dbanie o własne potrzeby czy zmienianiu konfliktu w koleżeństwo.

Więcej szczegółów o programie oraz możliwość zapisania się na poszczególne spotkania na stronie Festiwalu Relacji.

We wcześniejszych latach zawsze uczyliśmy się czegoś nowego, aktywnie uczestniczyliśmy w różnorodnych, rozwijających spotkaniach. I tym razem, bez cienia wątpliwości polecamy Festiwal Relacji wszystkim rodzicom, nauczycielom i innym osobom mającym kontakt z dziećmi.

 

Więcej o wydarzeniu napisaliśmy tutaj

Related posts

Leave a Reply