Dwoje ludzi poznało się w Rzeszowie na konferencji InternetBeta. On miał tam prezentację, ona przyszła z pracującą przy organizacji koleżanką na wieczorne, nieformalne spotkanie uczestników. Poznali się, zaczęli rozmawiać i oto teraz, kilka lat później, są szczęśliwą rodziną z dwójką dzieci. To my, założyciele Gdziecko.pl. Mamy więc pewien dług wdzięczności wobec konferencji i człowieka, który ją napędza, naszego wspólnego kolegi, Mateusza Tułeckiego.

To jednak nie dług, a empatia każe nam dzisiaj pisać ten tekst. Mateusz niedawno poinformował, że jego bratowa, Ania, matka trójki małych synów, ma bardzo groźną odmianę raka. Dotychczasowe leczenie zawiodło, ale jest jeszcze jedna, eksperymentalna kuracja, która daje Ani i jej najbliższym nadzieję na dobrą przyszłość. Niestety, te nowe leki są potwornie drogie. Jedna dawka kosztuje ponad 15 tysięcy złotych.
Mateusz prosi o wsparcie, a my się do niego przyłączamy, także dlatego, że niestety wiemy, jak to jest żyć w cieniu tej strasznej choroby. Mama Gdziecko jest teraz zdrowa, ale każde onkologiczne badanie, każde czekanie na wyniki, każda dolegliwość, której nie rozpoznajemy, to strach i pytanie o jutro. Nasze i naszych maluchów.

Gdziecko jest portalem, który dopiero się rozpędza, ale chcemy pomóc Ani, Łukaszowi i ich synom, Stasiowi, Krzysiowi i Piotrusiowi, na tyle, na ile możemy. Dołączamy do akcji #beciaki.

Nie prosimy Was o pieniądze. Składamy ofertę. Zareklamujcie swoją firmę na naszym portalu. Dotrzecie do mnóstwa mieszkających głównie na Podkarpaciu rodziców. To liczna, spójna, dobrze zdefiniowana grupa docelowa. Marzenie reklamodawcy.

Zareklamujcie się u nas, a my otrzymaną od Was kwotę przekażemy Ani Tułeckiej i jej rodzinie. Podczas kontaktu z nami dodajcie tylko #beciaki

 

Zgłoś się do nas, jeśli:

– Oferujesz produkt lub usługę skierowaną do dzieci i ich opiekunów, prowadzisz niebanalną działalność lub planujesz utworzyć wydarzenie interesujące rodziny z dziećmi;

Chcesz im o tym powiedzieć; 

– Zależy Ci, by Twój przekaz był efektywny i docierał tylko do osób, które są faktycznie zainteresowane Twoją ofertą;

– Reklamujesz się w Internecie, ale denerwuje Cię, gdy płacisz za kliknięcia osób, które nie są w Twojej grupie docelowej.

Korzyści ze współpracy z nami

Twoja reklama dotrze bezpośrednio do dobrze sprecyzowanej, a zarazem ciągle rozrastającej się grupy docelowej.
Nasi czytelnicy to w zdecydowanej większości rodzice dzieci w wieku szkolnym i młodszym, a także osoby oczekujące na swoje pierwsze dziecko, dziadkowie i inni, którzy opiekują się maluchami.

– Odbiorcami Twojej oferty będą w większości mieszkańcy Podkarpacia oraz osoby planujące odwiedzić nasz region.

– Atrakcja, którą wypromujesz na Gdziecko.pl znajdzie się wśród wartościowych treści. Są to artykuły związane z podróżowaniem, żywieniem, kształceniem i ogólnie wychowywaniem dzieci.

– Zapewnimy Ci długi czas emisji (nawet do 12 miesięcy).

– W razie potrzeby pomożemy stworzyć baner lub tekst, który najlepiej odda to co chcesz wypromować.

– Z nami znajdziesz nowych klientów.

Kim jesteśmy

Podkarpacki Portal Rodzinny – Gdziecko.pl:

– To jedyny podkarpacki portal skierowany do rodzin z dziećmi.

– Piszemy o niezwykłych miejscach, informujemy o ciekawych wydarzeniach, pokazujemy niebanalne atrakcje dla dzieci, pomagamy zaplanować krótsze i dłuższe wycieczki.

– Rozmawiamy z ludźmi, którzy robią dla dzieci coś niezwykłego.

Współpracujemy z wieloma instytucjami, przedsiębiorstwami i jednostkami samorządu terytorialnego z Podkarpacia.

– To portal na którym skutecznie możesz realizować swoje kampanie e-marketingowe. Oferujemy eksperckie wsparcie w zakresie marketingu internetowego.

<iframe src=”https://b-mind.pl/beciaki/

 

” style=”width: 50px; height:142px; top: 150px; right: 0; position:fixed; overflow: hidden; border: none;z-index: 10054″></iframe>