,,Dzieciakowo” – spotkania teatralno-muzyczne z Plaza Rzeszów
,,Dzieciakowo” – spotkania teatralno-muzyczne z Plaza Rzeszów

,,Dzieciakowo” – spotkania teatralno-muzyczne z Plaza Rzeszów

Muzyczno-teatralne spotkania maluchów ze sztuką pod hasłem „Dzieciakowo” to propozycja cyklicznych imprez dla dzieci organizowanych przez CH Plaza Rzeszów. Spotkania dla najmłodszych odbywać się będą w każdą niedzielę handlową.

„Dzieciakowo” to nowy projekt CH Plaza Rzeszów skierowanych do dzieci. Organizowany będzie cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem organizatorzy zaproponują inny ciekawy program. Będą to spotkania z teatrem, muzyką i plastyką. Na każde zajęcia zapraszani będą aktorzy i muzycy, którzy prowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych.

Przez najbliższe „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów najmłodsi będą mogli uczestniczyć w konkursach z nagrodami oraz warsztatach plastycznych, muzycznych i lalkarskich. W programie imprezy w CH Plaza Rzeszów zaplanowano warsztaty „W świecie muzycznych instrumentów”. Na pierwszym spotkaniu dzieci mogły poznać flet poprzeczny i gitarę klasyczną. Odbywać się będą także warsztaty plastyczne, podczas których będzie można stworzyć wyjątkowe ozdoby.

Dodatkowo w dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie piosenek oraz wspólnej nauce piosenek dla najmłodszych. Zorganizowane zostaną również ciekawe warsztaty lalkarskie, które poprowadzą aktorzy z teatru „Arkanada”.

Organizatorem imprezy pod hasłem „Dzieciakowo” jest CH Plaza Rzeszów. Partnerem imprezy jest Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin oraz grupa animacyjna „Waldemar Wywrocki dzieciom”.

About The Author

Related posts

Leave a Reply