Najnowsze
,,Dzieciakowo” – spotkania teatralno-muzyczne z Plaza Rzeszów
,,Dzieciakowo” – spotkania teatralno-muzyczne z Plaza Rzeszów

,,Dzieciakowo” – spotkania teatralno-muzyczne z Plaza Rzeszów

Muzyczno-teatralne spotkania maluchów ze sztuką pod hasłem „Dzieciakowo” to propozycja cyklicznych imprez dla dzieci organizowanych przez CH Plaza Rzeszów. Spotkania dla najmłodszych odbywać się będą w każdą niedzielę handlową.

„Dzieciakowo” to nowy projekt CH Plaza Rzeszów skierowanych do dzieci. Organizowany będzie cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem organizatorzy zaproponują inny ciekawy program. Będą to spotkania z teatrem, muzyką i plastyką. Na każde zajęcia zapraszani będą aktorzy i muzycy, którzy prowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych.

Przez najbliższe „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów najmłodsi będą mogli uczestniczyć w konkursach z nagrodami oraz warsztatach plastycznych, muzycznych i lalkarskich. W programie imprezy w CH Plaza Rzeszów zaplanowano warsztaty „W świecie muzycznych instrumentów”. Na pierwszym spotkaniu dzieci mogły poznać flet poprzeczny i gitarę klasyczną. Odbywać się będą także warsztaty plastyczne, podczas których będzie można stworzyć wyjątkowe ozdoby.

Dodatkowo w dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie piosenek oraz wspólnej nauce piosenek dla najmłodszych. Zorganizowane zostaną również ciekawe warsztaty lalkarskie, które poprowadzą aktorzy z teatru „Arkanada”.

Organizatorem imprezy pod hasłem „Dzieciakowo” jest CH Plaza Rzeszów. Partnerem imprezy jest Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin oraz grupa animacyjna „Waldemar Wywrocki dzieciom”.

About The Author

Related posts