Gdzie zostawić dziecko pod opieką na czas załatwiania spraw w Rzeszowie? Lista miejsc.
Gdzie zostawić dziecko pod opieką na czas załatwiania spraw w Rzeszowie? Lista miejsc.

Gdzie zostawić dziecko pod opieką na czas załatwiania spraw w Rzeszowie? Lista miejsc.

Chcesz załatwić sprawę w mieście i nie możesz zabrać ze sobą dzieci, a nie masz ich z kim zostawić w domu? Są miejsca w Rzeszowie, w których na krótki czas możesz pozostawić dzieci pod opieką.
Oto krótka lista kilku punktów, które zapewniają zajęcie dla Twojego dziecka na czas, gdy nagle coś Ci wypadnie.

1. Punkt opieki nad dzieckiem “Kraina zabawy” stworzony został przede wszystkim z myślą o rodzicach dzieci, którzy chcą zostawić je pod fachową opieką w bezpiecznym miejscu na dowolny czas. Punkt działa 7 dni w tygodniu i oferuje także opiekę nocną.

2. W Sali Zabaw Fantazja w Galerii Rzeszów oraz w Millenium Hall dzieci w wieku od 4 roku życia mogą bawić się samodzielnie, nie jest wymagany nadzór rodziców.

3. Oferta GYM Generation co prawda przygotowana została dla stałych klubowiczów, ale pierwsze zajęcia są nieodpłatne i traktowane są jako próbne. Jeśli załatwiasz coś w okolicy ul. Rejtana możesz pozostawić tam dziecko na godzinę pod opieką instruktorów. Może się okazać, że to mu się spodoba i zechce zostać członkiem klubu.
Zanim jednak się na to zdecydujesz sprawdź w jakich godzinach dostępne są zajęcia dostosowane do wieku Twojego dziecka.

4. Podobnie wygląda sytuacja w Mini Brain Academy. Próbne zajęcia co prawda są odpłatne, ale warte uwagi. Podczas Twojej nieobecności dziecko dowie się tego, czego nie uczy szkoła. Tu mówią o rozsądnym gospodarowaniu pieniędzmi, o panowaniu nad tremą, nieśmiałością i wstydem, a także o pracy zespołowej. Poza tym, gdy zbierze się grupa w MBA dzieci mogą przenocować.

5. Klub Aktywnego Rozwoju „Neuronki” oferuje znacznie szersze możliwości niż tylko opieka nad dziećmi podczas nieobecności rodziców. Tutaj dzieci odrobią lekcje, zjedzą, pobawią się, a nawet prześpią. Tutaj też możecie zostawić je na weekendowy wieczór.

6. Chcesz poćwiczyć? Szukasz zajęć, podczas których Twoje dziecko będzie w bezpiecznym miejscu? „Mini” przedszkole dla dzieci z profesjonalną opieką w Rzeszowie oferuje Fitness Club Calypso.

Zanim zdecydujesz się na taką formę opieki pamiętaj, aby zadzwonić i zapytać, czy w potrzebnej Tobie chwili jest możliwe pozostawienie dziecka w opisanych powyżej miejscach.


Podczas przygotowywania tego artykułu kontaktowaliśmy się z wieloma placówkami deklarującymi w swojej ofercie usługę opieki godzinowej. Jak się okazuje, niektóre z nich są już przepełnione, inne zrezygnowały z tej opcji, a jeszcze inne planują dopiero taką możliwość udostępnić rodzicom w przyszłości.

Jeśli znasz miejsce, które zaopiekuje się dzieckiem na czas nieobecności rodzica, a my o nim nie napisaliśmy – podziel się z innymi rodzicami w komentarzu poniżej artykułu.

About The Author

Related posts

Leave a Reply