Konkurs „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?” – Teatr Maska
Konkurs „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?” – Teatr Maska

Konkurs „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?” – Teatr Maska

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla dzieci w wieku 4 – 10 lat, dotyczącym premiery spektaklu „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?”
TEMAT: Portret Konika

Prace przyjmujemy do 15 października 2018 r. do godz. 12:00 w siedzibie Teatru Maska lub drogą pocztową na adres: ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów z dopiskiem „KONIK – konkurs”.

Wyniki konkursu opublikujemy 16 października 2018 r. na stronie internetowej: www.teatrmaska.pl i na naszym Facebooku.

Wybrani laureaci zostaną zaproszeni na pokaz premierowy spektaklu pt. „Dokąd pędzisz, koniku?” w dniu 20 października (sobota) na godz. 16:30 podczas którego nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.teatrmaska.pl, zakładka AKTULANOŚCI.

Kontakt Klaudia Mazur, e-mail: promocja@teatrmaska.pl lub pod numer telefonu 603 403 111.

Szczegóły, Karta zgłoszenia uczestnika, Regulamin konkursu w załączniku i na naszej stronie.
https://bit.ly/2DYGZv5

Dokumenty:

Karta zgłoszenia – pobierz

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – pobierz

Regulamin

Informacje dodatkowe

Informacje kontaktowe

Klaudia Mazur

Telefon: 603 403 111
Email: promocja@teatrmaska.pl

  • Wszystkie
  • Ferie
  • ferie zimowe
  • wypoczynek zimowy
  • zajęcia dla dzieci

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”

Teatr Maska zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym. Zachęcamy, by najmłodsi wypowiedzieli się artystycznie na podany temat - to z pewnością bardzo przyjemna i ciekawa przestrzeń do działań plastycznych. A przy tym świetna okazja, by zawalczyć o udział w spektaklu. Premierowym! Szczegóły konkursu: Spektakl „Wystarczy być" to bajka o bezinteresownej przyjaźni. Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci w wieku ...

Wolontariat w Masce

Teatr Maska w Rzeszowie daje możliwość spełnienia się w roli: - współtwórcy wydarzeń związanych z działalnością Teatru Maska, - prawej lub lewej ręki instruktora warsztatów teatralnych, - siły wspierającej działania festiwalowe i działania promujące Teatr Maska. Poszukujemy uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, osób pracujących, otwartych, kreatywnych, zorientowanych na kulturę, chętnych zdobywać nowe doświadczenia i dysponujących czasem. ...

Ferie zimowe 2019 – jak dzieci mogą spędzać czas w mieście?

Zapraszamy do zapoznania się z miejscami i wydarzeniami w Rzeszowie, które według nas zasługują na uwagę. Z prostego powodu – są ciekawe, rozwojowe i z pewnością właściwie zorganizowane!

About The Author

Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, ukończyła Studium terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie oraz studia podyplomowe z arteterapii pod okiem Wiesława Karolaka. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi oraz młodzieżą, z którymi uwielbia pracować stosując różnorodne formy działań, zachęcające do kreatywności i rozwijania potencjału młodego człowieka. Uwielbia podróże i teatr. Niejednokrotnie działała na scenie, ale także jako instruktor zajęć teatralnych wykorzystujących formę Czarnego Teatru.

Related posts

Leave a Reply