Konkurs „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?” – Teatr Maska
Konkurs „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?” – Teatr Maska

Konkurs „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?” – Teatr Maska

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla dzieci w wieku 4 – 10 lat, dotyczącym premiery spektaklu „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?”
TEMAT: Portret Konika

Prace przyjmujemy do 15 października 2018 r. do godz. 12:00 w siedzibie Teatru Maska lub drogą pocztową na adres: ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów z dopiskiem „KONIK – konkurs”.

Wyniki konkursu opublikujemy 16 października 2018 r. na stronie internetowej: www.teatrmaska.pl i na naszym Facebooku.

Wybrani laureaci zostaną zaproszeni na pokaz premierowy spektaklu pt. „Dokąd pędzisz, koniku?” w dniu 20 października (sobota) na godz. 16:30 podczas którego nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.teatrmaska.pl, zakładka AKTULANOŚCI.

Kontakt Klaudia Mazur, e-mail: promocja@teatrmaska.pl lub pod numer telefonu 603 403 111.

Szczegóły, Karta zgłoszenia uczestnika, Regulamin konkursu w załączniku i na naszej stronie.
https://bit.ly/2DYGZv5

Dokumenty:

Karta zgłoszenia – pobierz

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – pobierz

Regulamin

Informacje dodatkowe

Informacje kontaktowe

Klaudia Mazur

Telefon: 603 403 111
Email: promocja@teatrmaska.pl

 • Wszystkie
 • aktywność fizyczna
 • baby
 • maj 2019
 • maskarada 2019
 • przyczepka
 • rowe
 • rozwer z dzieckiem
 • rzeszów dzieci
 • scandinavian
 • scandinavian baby
 • testy

10. Festiwal Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA 2019, Rzeszów

10. MASKARADA to najlepsze spektakle i warsztaty dla dzieci w Rzeszowie przygotowane przez teatry lalkowe z różnych stron świata. Bilety do zdobycia w bardzo niskich cenach!

Rower z dzieckiem – test przyczepki THULE

Pierwsze zdanie jakie nasuwa mi się, gdy myślę o wspólnej jeździe na rowerze z Maluszkiem to „Cudowna przygoda, którą polecam każdemu!”. Przez dwa tygodnie mieliśmy przyjemność testować rewelacyjny sprzęt firmy THULE – przyczepkę rowerową dla dziecka. Wszystko dzięki firmie SCANDINAVIAN BABY – wyłącznego dystrybutora między innymi właśnie tej marki. Starając się nieco wyciszyć towarzyszące mi ...

3. Festiwal Relacji w Rzeszowie

A. Stein, Fot. Grzegorz Bukala / Boogeepic W dniach 30 – 31 marca 2019 odbędzie się trzeci już Festiwal Relacji, promujący idee Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy. Celem festiwalu jest propagowanie wśród przyszłych i obecnych rodziców Rodzicielstwa Bliskości, czyli kontaktu rodzica i dziecka opartego na wzajemnej pełnej szacunku relacji. Obustronny szacunek i zrozumienie leżą także …

About The Author

Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, ukończyła Studium terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie oraz studia podyplomowe z arteterapii pod okiem Wiesława Karolaka. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi oraz młodzieżą, z którymi uwielbia pracować stosując różnorodne formy działań, zachęcające do kreatywności i rozwijania potencjału młodego człowieka. Uwielbia podróże i teatr. Niejednokrotnie działała na scenie, ale także jako instruktor zajęć teatralnych wykorzystujących formę Czarnego Teatru.

Related posts

Leave a Reply