Konkurs Eko-Wprawki-Zabawki
Konkurs Eko-Wprawki-Zabawki

Konkurs Eko-Wprawki-Zabawki

Już po raz trzeci organizowany jest konkurs plastyczny Eko-Wprawki-Zabawki promujący ekologię i zachęcający do dbania o nasze otoczenie poprzez recykling odpadów. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i dla przedszkolaków. Celem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci. Jest on okazją do rozwoju artystycznego i kreatywnej zabawy.

Prace konkursowe wykonywane są w dowolnej wielkości i formie z różnych materiałów (butelek, kartonów, nakrętek, płyt CD itp.). Zwycięzcy wybierani będą w dwóch kategoriach: praca indywidualna, praca zespołowa

Dla uczestników przygotowane zostaną nagrody a wśród nich m.in. zaproszenia do Fantazji, vouchery na urodziny, nagrody rzeczowe (przygotowane we współpracy ze sponsorami).

Prace będą przyjmowane do 10 kwietnia w Fantazji w Millenium Hall. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 22 i 23 kwietnia w Millenium Hall podczas eventu ekologicznego z okazji Światowego Dnia Ziemi. Prace będą wyeksponowane w Milenium Hall w terminie 22-23 kwietnia na wystawie „Mali ekolodzy – wielka sprawa”, towarzyszącej imprezie dla dzieci i rodziców „Dzień Ziemi”.

About The Author

Related posts

Leave a Reply