Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”
Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”

Teatr Maska zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym. Zachęcamy, by najmłodsi wypowiedzieli się artystycznie na podany temat – to z pewnością bardzo przyjemna i ciekawa przestrzeń do działań plastycznych. A przy tym świetna okazja, by zawalczyć o udział w spektaklu. Premierowym!

Szczegóły konkursu:

Spektakl „Wystarczy być” to bajka o bezinteresownej przyjaźni. Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci w wieku 4 – 9 lat.
Temat:  „Mój przyjaciel”
Przedstaw nam swojego najlepszego przyjaciela. Na prace wykonane dowolną techniką czekamy do 28 lutego 2019 r. do godz. 12:00.

Prace przyjmujemy do 28 lutego 2019 r. do godz. 12:00 w siedzibie Teatru Maska, drogą pocztową na adres: ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów z dopiskiem „Mój przyjaciel” – konkurs

Wytyczne dotyczące pracy: prace o maks. formacie A3 w dowolnej technice płaskiej (plastycznej lub mieszanej, np. kolaż).

Wyniki konkursu opublikujemy 4 marca na stronie internetowej: www.teatrmaska.pl

Wybrani laureaci zostaną zaproszeni na pokaz przedpremierowy spektaklu pt. „Wystarczy być?”  9 marca  (sobota) o godz. 16:30, podczas którego nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.teatrmaska.pl, zakładka AKTUALNOŚCI.

Bardzo prosimy o dołączenie do pracy również karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.
TYLKO kompletne zgłoszenie będzie brane pod uwagę w ostatecznej ocenie prac.

Załączniki do pobrania:

Informacje dodatkowe

Informacje kontaktowe

Klaudia Mazur – Teatr Maska

Adres: ul. Adama Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów
Telefon:  603 403 111
Email: promocja@teatrmaska.pl

About The Author

Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, ukończyła Studium terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie oraz studia podyplomowe z arteterapii pod okiem Wiesława Karolaka. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi oraz młodzieżą, z którymi uwielbia pracować stosując różnorodne formy działań, zachęcające do kreatywności i rozwijania potencjału młodego człowieka. Uwielbia podróże i teatr. Niejednokrotnie działała na scenie, ale także jako instruktor zajęć teatralnych wykorzystujących formę Czarnego Teatru.

Related posts

Leave a Reply