Kraina Młodych – sklep z odzieżą dziecięcą
Kraina Młodych – sklep z odzieżą dziecięcą

Kraina Młodych – sklep z odzieżą dziecięcą

Kraina Młodych to wyjątkowy sklep z odzieżą dziecięcą, w którym znajdziecie szeroki wybór ubranek dla chłopców i dziewczynek. Każdy model odzieży, zanim trafi do naszego sklepu, jest dokładnie sprawdzony pod względem jakości. Wybieramy dobre, bezpieczne i przyjemne w dotyku materiały, który są dla maluchów wygodne, a wygoda jest niezwykle ważna w przypadku odzieży dziecięcej.

W sklepie Kraina Młodych znajdziecie ubrania renomowanych firm, w tym marki Al-Da, producenta sukienek dziewczęcych. Al-Da oferuje szeroki wybór pięknych sukienek dla dzieci w tym również eleganckie sukienki wizytowe. Te niezwykle stylowe sukienki szyte są z wysokiej jakości materiałów, o dużej elastyczności – tak by nie krępować ruchów – wygoda w końcu jest jedną z ważniejszych cech, jeżeli chodzi o odzież dziecięcą.

Na uwagę zasługuję również sukienki komunijne od marki Al-Da, które są nie tylko piękne, ale i oryginalne, dzięki czemu dziewczynki mogą wyróżnić się z tłumu, przy tak ważnej okazji, jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Sukienki Al-Da pozwolą każdej dziewczynce poczuć się wyjątkowo i modnie. Marka oferuje szeroki wybór sukienek, którą różnią się od siebie krojem, kolorem, tak by każda mała dama znalazła dla siebie coś odpowiedniego. Na uwagę na pewno zasługuje też fakt, że wszystkie ozdoby sukienek dziewczęcych są wykonane ręcznie, z wyjątkową dbałością o detale. Zapraszamy do współpracy oraz na stronę sklepu http://krainamlodych.pl/

Zamówienia możesz dokonać:

Za pośrednictwem strony: http://krainamlodych.pl/

Telefonicznie, dzwoniąc pod jeden z numerów:
tel. 17 862 09 64
tel. kom. 604 107 122
tel. kom. 696 413 969

Mailowo, w wiadomości podając numer telefonu do kontaktu: info@krainamlodych.pl

ul. 3 Maja 11, 35-030, Rzeszów, woj. Podkarpackie

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Godziny otwarcia:


Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Dokument sprzedaży:


Faktura VAT

Czas na zwrot:


Do 14 dni.

Dla kogo:


Dla niemowlaków, dzieci – chłopców i dziewczynek, dla nastolatków

Asortyment:


Odzież dziecięca firmy Mayoral, Al-Da, Jankes, Broel oraz innych markowych producentów. Moda dla dzieci i nastolatków. Kurtki, spodnie, bluzy.

KONTAKT

KrainaMlodych.pl
ul. 3 Maja 11, 35-030 Rzeszów
woj. Podkarpackie

WWW: http://krainamlodych.pl/
Telefon:
tel. 17 862 09 64
tel. kom. 604 107 122
tel. kom. 696 413 969
Email: info@krainamlodych.pl

Related posts

Leave a Reply