Majka Jeżowska i utalentowani podkarpaccy wokaliści
Majka Jeżowska i utalentowani podkarpaccy wokaliści

Majka Jeżowska i utalentowani podkarpaccy wokaliści

Majka Jeżowska jest gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Mogłaby tylko nagrywać płyty i grać koncerty. Jeśli więc zjawia się w Rzeszowie, by posłuchać chodzących jeszcze do szkoły wokalistek i wokalistów, to wiedz, że coś poważnego jest na rzeczy. Zbliża się XIII edycja festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”, a Majka Jeżowska będzie na nim przewodniczącą jury.

O poprzedniej edycji festiwalu, którego Gdziecko.pl jest partnerem, szeroko informowaliśmy. Pamiętacie, że nam się podobało, że byliśmy zaskoczeni umiejętnościami uczestniczek i uczestników. Nie były to wykonania, którymi lubią pochwalić się rodzice, ale już niespokrewnieni słuchacze tylko uprzejmie kiwają głowami. Nie, to było naprawdę dobre.

Nie dziwimy się więc, że Majka Jeżowska zechciała przyjechać do Rzeszowskiego Domu Kultury i sędziować w konkursie. Nie dziwimy się, że dołączą do niej Arek Kłusowski (muzyk u laureat programu „The Voice of Poland”) oraz Sabina Zielińska (wszechstronny muzyk i trenerka wokalna). Ktoś, kto kocha muzykę i kto kibicuje utalentowanej w tej dziedzinie młodzieży na pewno dobrze się rozerwie na koncertach.

Zgłoszenia na konkurs można przesyłać jeszcze do 31 października. Mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Później zostaną one podzielone na 3 grupy wiekowe. Otwarte dla publiczności przesłuchania odbędą się 18 listopada w filii „Pobitno” RDK. Zapraszamy w imieniu swoim i organizatora. Więcej informacji na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

Plakat konkursu "na Skrzydłach Muzyki"

Related posts

Leave a Reply