Na Skrzydłach Muzyki 2017
Na Skrzydłach Muzyki 2017

Na Skrzydłach Muzyki 2017

Jak każdej jesieni zapraszamy was na rzeszowskie Pobitno. W tamtejszej filii Rzeszowskiego Domu Kultury odbędzie się kolejna edycja festiwalu dla dzieci i młodzieży „Na skrzydłach muzyki”. 17 listopada 2017 uczestnicy konkursu zawalczą o Grand Prix oraz o nagrody w czterech kategoriach wiekowych.

Zobacz relację z wydarzenia: Na Skrzydłach Muzyki 2017 – nowe talenty nadchodzą

Festiwal ma już długą tradycję. Na jego scenie występowało wiele młodych osób, które z czasem jeszcze bardziej rozwinęły swój talent, zajęły się muzyką zawodowo i zdobyły popularność. Jedną z nich jest Arek Kłusowski, laureat konkursu „The Voice of Poland”, który tym razem będzie przewodniczącym jury. Jest on także fundatorem głównej nagrody w wysokości 1000 zł. Obok niego występy młodzieży będą oceniać Kasia Popowska, zwyciężczyni programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, oraz Patrycja Zarychta, wokalistka i nauczycielka śpiewu.

Same przesłuchania konkursowe są warte uwagi nie tylko dla uczestników. Wielu z nich prezentuje tyle talentu, umiejętności, charyzmy, że mogłaby im pozazdrościć niejedna dorosła gwiazda. Najmłodsi wokaliści i wokalistki wyjdą na scenę ok. 10-tej rano, najstarsi zaśpiewają po 17-tej. Grupy konkursowe są cztery, określone ze względu na wiek (7-9 lat, 10-12, 13-15 i 16-18). Warto ich posłuchać.

„Na Skrzydłach Muzyki” objęte są patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego. Gdziecko.pl jest dumnym partnerem medialnym tego wydarzenia i wszystkich serdecznie na nie zaprasza.

Więcej informacji o konkursie na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

Related posts

Leave a Reply