Otwarcie Klubu Mamy i Malucha – relacja
Otwarcie Klubu Mamy i Malucha – relacja

Otwarcie Klubu Mamy i Malucha – relacja

W dniu 04.09.2016 r. odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Mamy i Malucha zlokalizowanego przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 26 B.

Impreza plenerowa przed Klubem przyciągnęła dzieci, rodziców i dziadkow z Rzeszowa i okolic. Wielka wyprawa do dżungli okazała się być magiczną wyprawą do świata zwierząt i bajek z ulubionymi dziecięcymi bohaterami. Podróż rozpoczęła się od ucharakteryzowania przybyłych na piknik dzieci. Małe lwiątka, tygrysy, małpki, motylki i inne zwierzątka wraz z rodzicami wyruszyły rozśpiewanym pociągiem do magicznej, dzikiej krainy.

dzieci ucharakteryzowane na różne zwierzątka biegają za bańkami mydlanymi
Dzieci uwielbiają malowanie twarzy… i bańki mydlane. fot. Klub Mamy i Malucha

W towarzystwie podróżnika i tygrysa, w role których wcielili się animatorzy, dzieci tańczyły, śpiewały i bawiły się chustą animacyjną. Kolejnym etapem wyprawy było spotkanie z prawdziwymi piratami, w trakcie którego odbył się konkurs zręcznościowy i uroczyste pasowanie na pirata. Następnie mali piraci i piratki wyruszyli w daleką podróż do kolejnej nieznanej krainy.

Pasowanie na pirata. fot. Klub Mamy i Malucha

Dzięki wytwornicy śniegu, mimo upalnego dnia trawnik przed klubem zmienił się na chwilę w lodową krainę do której, ku wielkiej radości małych podróżników przybyła Elza. Dzieci nie posiadały się ze szczęścia, gdy z nimi tańczyła i uczestniczyła w rodzinnych konkursach i zabawach.

Zabawa śniegiem pod koniec lata. fot. Klub Mamy i Malucha

Tuż po zniknięciu lodowej księżniczki do dzieci dołączyła Masza i Niedźwiedź.  Znana od pokoleń piosenka stary niedźwiedź mocno śpi nabrała nowego wymiaru. Zachwyt w oczach dzieci, chęć przytulenia i wspólny taniec z ulubionymi bohaterami był okazja do wspaniałej zabawy dla dzieci  i rodziców.

Masza i niedźwiedź
Na przyjęcie przyszli Masza i Niedźwiedź. fot. Klub Mamy i Malucha

Piknik w Klubie Mamy i Malucha był również okazja do przećwiczenia przez tatusiów i ich córeczki umiejętności rozkładania namiotu. W końcu była to wyprawa do dżungli. Dziewczynki spisały się wspaniale,  tatusiowie trochę gorzej 😛

Słodyczy też nie zabrakło. fot. Klub Mamy i Malucha

Zobacz też: Fotorelację z zajęć pokazowych w Klubie Mamy i Malucha

Zwieńczeniem całej zabawy było rozbijanie zawieszonej na drzewie piniaty wypełnionej cukierkami, zamykani w bańce mydlanej i robie balonowych zwierzątek.

Piknik był wspaniała  okazja do wspólnej zabawy dzieci, rodziców i dziadków.

Bitwa na balonowe szable to bezpieczna zabawa. fot. Klub Mamy i Malucha

 

Wszystkie zdjęcia w artykule pochodzą z Klubu Mamy i Malucha w Rzeszowie.

About The Author

Related posts

Leave a Reply