Zdjęcie dziecko i mama w gąbkach. Park Trampolin
Happy Jump – park trampolin w Rzeszowie

[Przeczytaj naszą relację z wizyty w Happy Jump]

Park trampolin Happy Jump w rzeszowskiej dzielnicy Baranówka to miejsce, gdzie można się wyskakać. Duża hala, zapewne pozostałość po jakichś zakładach, została zamieniona na miejsce rozrywki dla całej rodziny. Można się tu oddać czystej zabawie, ale można też potraktować wizytę jako okazję do intensywnych ćwiczeń fizycznych.

To nietypowe, bo specjalistyczne centrum rozrywki. Aktualnie jedno z dwu w Polsce. To kilkanaście trampolin i „materiały pomocnicze”, czyli wielki basen gąbek, do którego można bezpiecznie wpaść nawet po najsilniejszym wybiciu oraz dwa kosze i gumowe piłki do trenowania wsadów.

Przed wejściem na trampoliny trzeba zapoznać się z zasadami bezpiecznego ich użytkowania. To nieskomplikowane, zdroworozsądkowe reguły, których łatwo przestrzegać. A później można już skakać, biegać, kicać, latać i wykonywać takie powietrzne akrobacje, na jakie pozwala nam nasza wyobraźnia i sprawność fizyczna. Dotyczy to osób w każdym wieku – od maleńkich dzieci po ich rodziców, a nawet dziadków. I wszyscy oni będą mieli frajdę.Happy Jump - dojazd

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Godziny otwarcia:


poniedziałek – czwartek: 10.00-21.00
piątek – niedziela: 10.00-22.00

Ceny:


Bilet normalny:  30 zł/godz.
Bilet ulgowy:  25 zł/godz.
Bilet rodzinny: 25 zł/godz

Dostępne również bilety na 30 min., 1,5 godz. i 2 godz., a także karnety i bilety grupowe. Pełny cennik na stronie Happy Jump.

Czas zwiedzania:


Około 1,5 godziny

Wiek dzieci:


3+

Informacje dodatkowe:


W obiekcie znajduje się też poczekalnia z kącikiem zabaw dla maluchów, dwie szatnie (każda z toaletą i prysznicem) oraz salka przeznaczona na imprezy urodzinowe i okolicznościowe.

W kasie można zakupić napoje i przekąski.

KONTAKT

Adres:  Rzeszów, ul.Towarowa 2
Telefon:  698 739 228
Email:  rezerwacja@happyjump.com.pl
WWW:  happyjump.com.pl

Related posts

Leave a Reply

Skip to content