Repertuar Teatru Maska wrzesień – październik 2018
Repertuar Teatru Maska wrzesień – październik 2018

Repertuar Teatru Maska wrzesień – październik 2018

Teatr Maska w Rzeszowie to miejsce, które z pewnością trzeba odwiedzić z dzieckiem. Jesteśmy pełni optymizmu, gdy dowiadujemy się o kolejnej premierze. Dlatego też dzielimy się informacją o nadchodzacych spektaklach – nie tylko dla dzieci, wśród których calkiem nowe przedstawienie pt. „Dokąd pędzisz koniku?” z premierą 21 października.

Dokąd idziesz koniku?
– naprzód, wielką drogą.
Dokąd pędzisz koniku?
– Konie są przede mną.
Zatrzymaj się koniku!
– Nie, ja lubię latać.

piosenka Konika

Dodatkowo dzielimy się informacją o zaproszeniu jakie otrzymaliśmy. Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny Gdziecko.pl zostało docenione możliwością udziału w konferencji prasowej, która odbędize się 17 października w siedzibie teatru.

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

About The Author

Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, ukończyła Studium terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie oraz studia podyplomowe z arteterapii pod okiem Wiesława Karolaka. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi oraz młodzieżą, z którymi uwielbia pracować stosując różnorodne formy działań, zachęcające do kreatywności i rozwijania potencjału młodego człowieka. Uwielbia podróże i teatr. Niejednokrotnie działała na scenie, ale także jako instruktor zajęć teatralnych wykorzystujących formę Czarnego Teatru.

Related posts

Leave a Reply