Trening szermierki z Zorro w Teatrze Maska – WOŚP 2018
Trening szermierki z Zorro w Teatrze Maska – WOŚP 2018

Trening szermierki z Zorro w Teatrze Maska – WOŚP 2018

Przez cały styczeń  w Teatrze Maska w Rzeszowie trwają próby do premiery spektaklu „Zorro” w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Zobaczą Państwo efektowne sceny walki na szpady, pułapki i pościgi przy szalonych rytmach muzyki Mariachi. Zrealizowany z wielkim rozmachem spektakl przeniesie Państwa do gorącego Meksyku w środku zimy.

Teatr Maska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oferując trening szermierki scenicznej z Zorro na aukcji Allegro:
http://aukcje.wosp.org.pl/wygraj-trening-szermierki-z-zorro-w-teatrze-maska

Co możesz zyskać wygrywając aukcję?

  1. Oprócz satysfakcji, że pomagasz, możesz przekonać się jak wygląda praca aktora nad rolą i przy okazji poznać tajniki sztuki walki;
  2. Zorro, w którego wciela się niezwykle utalentowany Maciej Owczarek, po wspólnych zajęciach z fechtunku wręczy Ci również podwójne zaproszenie na meksykańską ucztę do restauracji „Taco Taco – Meksykańskie Bistro ”;
  3. Będziesz mógł podziwiać efekty pracy podczas uroczystej premiery spektaklu „Zorro”, na którą dostaniesz podwójne zaproszenie.

Przenieś się razem z Maską do egzotycznego Meksyku, gdzie życie upływa w tanecznym rytmie muzyki Mariachi!

Termin realizacji:

  • Trening szermierki scenicznej z Zorro. Dokładny dzień i godzina zostanie ustalony indywidualnie między osobą, która wylicytuje pakiet a Biurem Organizacji Widowni Teatru „Maska”
  • Voucher – data ważności (do ustalenia z restauracją „Taco Taco – Meksykańskie Bistro”)
  • Premiera spektaklu: 18.02.2018 r. , godz. 16:30

About The Author

Related posts

Leave a Reply