Wielkie Otwarcie Śpiochowiska i konkurs z nagrodami
Wielkie Otwarcie Śpiochowiska i konkurs z nagrodami

Wielkie Otwarcie Śpiochowiska i konkurs z nagrodami

Już niedługo w Rzeszowie swoje wielkie otwarcie będzie miała firma z zupełnie nowym pomysłem na Wasze przyjęcia. Śpiochowisko będzie tworzyło nietuzinkowe dekoracje zarówno na urodziny Waszych maluszków jak i wiele innych okazji. Zobaczcie co piszą sami o sobie: 
Przede wszystkim Śpiochowisko ma wywołać uśmiech na twarzach – Twojej i Twoich gości! Spędźcie razem czas chillując się pod naszymi namiotami. Zorganizujcie Waszym pociechom prawdziwe Piżama Party w domu. Stwórzcie wyjątkowe Garden Party w ogrodzie. Pomysłów mamy nieskończenie wiele i w Śpiochowisku chcemy zrealizować je wszystkie!
Z okazji otwarcia, na ich profilach- Facebooku oraz Instagramie znajdziecie konkurs, w którym główną nagrodą jest właśnie urządzenie dla Was Śpiochowiska! Zerknijcie koniecznie, bo warto.
 
Co do samego otwarcia, Śpiochowisko znajdziecie w Dniu Dziecka w rzeszowskiej Holi Loli. Jeśli planujecie na ten czas totalny chillout, ta opcja jest dla Was idealna.
Bieżące informacje o tym, co dzieje się w Śpiochowisk znajdziecie na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszamy także na oficjalną stronę internetową.

Informacje dodatkowe

About The Author

Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, ukończyła Studium terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie oraz studia podyplomowe z arteterapii pod okiem Wiesława Karolaka. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi oraz młodzieżą, z którymi uwielbia pracować stosując różnorodne formy działań, zachęcające do kreatywności i rozwijania potencjału młodego człowieka. Uwielbia podróże i teatr. Niejednokrotnie działała na scenie, ale także jako instruktor zajęć teatralnych wykorzystujących formę Czarnego Teatru.

Related posts

Leave a Reply