Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

FOLKOWISKO – najlepszy festiwal dla rodzin w Europie, Roztocze

9 lipca 2020 - 12 lipca 2020

Już po raz 9 i 1/2 na Roztoczu, we wsi Gorajec, rusza Folkowisko, „przestrzeń wolności, miłości, muzyki, tańca i sztuki” – jak mówią organizatorzy.

To czterodniowe wydarzenie przyciąga rodziny i dzieci z różnych stron Polski i całego świata. To okazja, by spędzić czas w przyjaznej atmosferze, przy starannie dobranych dźwiękach muzyki folkowej, wśród pozytywnie nastawionych do życia ludzi.

Partnerem Festiwalu jest Województwo Podkarpackie.

Festiwal Kultury Pogranicza otrzymał wyróżnienie Remarkable Arts Festival EFFE Label 2019-2020 (Wyjątkowy Festiwal Sztuki). Nagrodę przyznała 19 lutego Europejska Federacja Festiwali, a na międzynarodową listę najlepszych festiwali Europy został wpisany po raz trzeci.

Oprócz wielu koncertów zaplanowano mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dzieci. Całodzienny program jest bardzo intensywny.

PROGRAM 2020: http://folkowisko.pl/program/

Dla dzieci przez cały czas funkcjonować będzie Dzieciowioska, specjalnie wydzielone, bezpieczne miejsce, pełne zabawek, przyrządów do malowania, budowania z piasku i robienia tego, co dzieci lubią najbardziej. W Dzieciowiosce animatorzy prowadzą warsztaty i organizują czas dzieciom.

Noclegi można zarezerwować w pobliskich miejscowościach, ale my polecamy spanie w namiotach na terenie Festiwalu. To piękne wspomnienie z wakacyjnego wyjazdu na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Na Folkowisku posiłki serwują lokalni producenci i Koła Gospodyń. Jest też miejsce ze stolikami i wielkim paleniskiem z grillem, gdzie można przygotować sobie własne jedzenie.

 

Szczegóły

Start:
9 lipca 2020
Koniec:
12 lipca 2020
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
http://folkowisko.pl

Miejsce

Chutor Gorajec
Gorajec 14
37-611 Gorajec, Roztocze Polska
Telefon:
510 820 855
Strona internetowa:
http://folkowisko.pl
Skip to content