Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Impreza plenerowa „Weekend Dzikich Dzieci”

18 lipca - 19 lipca

Stowarzyszenie Korzenie i Skrzydła zaprasza rodziny z dziećmi na imprezę plenerową pod nazwą „Weekend Dzikich Dzieci”, która odbędzie się w dniach 18- 19 lipca 2020 r. na terenie zabytkowego parku przy Dworku Hupki oraz Szkole Muzycznej w Niwiskach.

Projekt skierowany jest do całych rodzin i ma na celu przybliżenie dzieci i ich rodziców do natury, daje dzieciom możliwość swobodnej i nieskrępowanej zabawy przy użyciu najlepszej i najtańszej zabawki sensorycznej, jaką jest błoto. Taka zabawa na świeżym powietrzu wyzwala w dzieciach kreatywność oraz pomaga budować relacje z rówieśnikami.

W błocie zawarte są liczne mikroby, wzmacniające system odpornościowy człowieka, dlatego kontakt z błotem jest szczególnie ważny w przypadku małych dzieci.
Dotykanie błota to okazja do eksperymentowania i nauki nowych rzeczy, a przede wszystkim błoto daje nieograniczoną radość!
Na uczestników Weekendu Dzikich Dzieci czeka wiele atrakcji: m.in. błotna kuchnia, błotna ślizgawka, budowanie baz, tworzenie różności z naturalnych materiałów, czy błotna sadzawka. Niemałą atrakcja będzie także możliwość noclegu w namiocie w otoczeniu pięknego parku.

Szczegóły

Start:
18 lipca
Koniec:
19 lipca
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Stowarzyszenie Korzenie i Skrzydła
Telefon:
538 328 732

Miejsce

Park przy Dworku Hupki
Niwiska 487
Niwiska, podkarpackie 36-147 Polska
+ Google Map