Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mini-przewodnik „Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków”

1 czerwca 2017 - 31 sierpnia 2017

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Podkarpackiego wydaje kolejną książeczkę edukacyjną skierowaną do dzieci w wieku 3-6 lat.

”Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków” to mini-przewodnik, w którym znajdzie się opis 20 podkarpackich atrakcji kulturalnych, przyrodniczych i historycznych, ciekawych dla rodzin z dziećmi.

Limitowaną liczbę bezpłatnych egzemplarzy będzie można zdobyć w kilkudziesięciu podkarpackich instytucjach oraz wygrać w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie na Facebooku.

O KSIĄŻECZCE:
Książeczka ma stosunkowo niewielkie wymiary (ok. 16×16 cm), aby małe dzieci mogły ją bez trudu utrzymać w rękach. Grube, kartonowe strony odporne są na uszkodzenia.

Wierszowane teksty pisane są żywym, przystosowanym do potrzeb młodszych dzieci językiem, a ich zadaniem jest dostarczenie informacji i zachęcenie do odwiedzenia tych miejsc. Rymy i rytmy pomogą maluchom lepiej zapamiętywać to, o czym słyszą. Każdy opis jest wzbogacony ilustracją, pokazującą opisywaną atrakcję, stworzoną przez grafika Marcina Stachów.

Projekt dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego
Patronat medialny: Gdziecko.pl


Szczegóły

Start:
1 czerwca 2017
Koniec:
31 sierpnia 2017
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
Telefon:
Wspólna 2
Email:
stowarzyszeniepsar@gmail.pl
Strona internetowa:
http://psar.pl/

Miejsce

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
Rzeszów, Podkarpackie Polska + Google Map