Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Randka w ciemno z książką

14 lutego 10:00 - 18:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 10 zaprasza do udziału w III. edycji akcji czytelniczej „Randka w ciemno z książką”

Szczegółowy program:

Godz. 10.00 – 12.00 – „Moja słodka Walentynka” – warsztaty ozdabiania piernikowych serduszek z udziałem Jadwigi Urban z autorskiej pracowni „Cuda Jagodzianki”. Uwaga! Obowiązkowe zapisy w Filii nr 10 – liczba miejsc ograniczona.
Godz. 13.00 – 17.00 – „Serduszko z uśmiechem”, warsztaty plastyczne dla każdego, polegające na wykonaniu walentynkowych kartek z życzeniami.
Godz. 10.00 – 18.00 – Możliwość wypożyczenia książki z niespodzianką.

W godzinach otwarcia biblioteki, czytelnicy będą mieli okazję wypożyczyć „anonimową” książkę. Z okazji Walentynek, bibliotekarze wybiorą książki i wyeksponują w określonym miejscu. Każdy wolumin zostanie oklejony papierem, tak aby Czytelnik nie wiedział co wypożycza. Wypożyczona książka ma być niespodzianką, którą trzeba przeczytać. Nieważne czy to będzie kryminał, fantastyka, romans czy literatura faktu. Celem akcji jest poszerzenie czytelniczych horyzontów. Czytelnicy sięgną po książki, których na co dzień nie wybraliby.

Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
14 lutego
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 10 

Miejsce

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 10 
Podchorążych 1
Rzeszów,
+ Google Map