Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rewia Zwierzaki z Zagrody

17 listopada 2018 10:00 - 18 listopada 2018 18:00

Zapraszamy na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. „REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY”!

Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „Rewia Zwierzaki z Zagrody” będą sympatyczni goście z Ameryki Południowej – Alpaki.

Na Rewię, prosto z Bukowa Zagroda do Lublina przyjadą towarzyskie kuce szetlandzkie oraz cygański koń, rzadkiej rasy Tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim błękitnym okiem.

Podczas wydarzenia odbędzie się również I Klubowa Wystawa Królików Nowozelandzkich oraz innych ras, którą organizuje Polski Klub Królików Nowozelandzkich.

Wystawa zwierzaków, będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do tego, by zrobić coś naprawdę dobrego. Przy okazji wydarzenia zbierane będą środki, które zostaną przeznaczone na lubelskie schroniska.

Zaplanowaliśmy również pokazy edukacyjne, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo opiekować się zwierzętami w gospodarstwie. Stowarzyszenie Pomocy Królikom opowie o tym, jak tworzyć przyjazny dla królika dom. Szczegółowo omówi to, jak dbać o zdrowie tych małych pupili i jak rozpoznać, że królik źle się czuje.

Coś wyjątkowego znajdą też dla siebie sympatycy muzyki tradycyjnej. Wydarzeniu towarzyszyły będą występy zespołów regionalnych. Na najmłodszych czekać będą trampoliny i słodkości. Na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko najmłodszych!
Podczas naszej REWII ZWIERZAKI Z ZAGRODY każdy znajdzie coś dla siebie!

Ceny biletów w przedsprzedaży na KUPBILECIK.pl
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 8 PLN – dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i studenci, emeryci i renciści z ważną legitymacją
Rodzinny – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat.

Link do biletów online:
https://www.kupbilecik.pl/

Wstęp bezpłatny: dzieci do lat 3

Godziny otwarcia:
Sobota – 17 listopada 2018 – 10.00 – 18.00
Niedziela – 18 listopada 2018 – 10.00 – 17.00

Więcej informacji: http://zwierzakizzagrody.pl

Sponsorzy i Partnerzy:
Muzeum Wsi Lubelskiej | Polski Klub Królików Nowozelandzkich | ManiaSkakania | Sandezia | TVP 3 Lublin | Radio Lublin | CzasDzieci.pl | przedszkola.edu.pl | Rynek Zoologiczny | ZooBranża | Stajnia Bogucin

Szczegóły

Start:
17 listopada 2018 10:00
Koniec:
18 listopada 2018 18:00
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Targi Lublin S.A.
Telefon:
81 458 15 11

Miejsce

Targi Lublin S.A
ul.Dworcowa 11
Lublin, lubuskie 20-406 Polska
+ Google Map