Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl „Smacznego, proszę Wilka!” – MASKARADA, wiek 6+

20 maja 11:30 - 12:30

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA to święto teatru lalkowego, podczas którego przez kilka dni na obu scenach Teatru Maska, a także w plenerze prezentowane są najlepsze znane i nagradzane przedstawienia dla dzieci i młodzieży, zakwalifikowane do udziału w tym wydarzeniu.

____

Nie tak dawno; dawno temu mały, zagubiony Zajączek, wędrując po lesie w poszukiwaniu taty naiwnie wkroczył do chatki Wilka. Wilk ten właśnie chciał pożegnać się z życiem i chyba tylko dlatego, wbrew własnej naturze i pradawnym instynktom, zamiast bez namysłu schrupać Zajączka postanowił się nim zaopiekować. Ten zaskakujący zwrot akcji dał początek niezwykłej podróży i niecodziennej przyjaźni.

Przestawienie Smacznego, proszę Wilka! Teatru Lalek Banialuka zostało zrealizowane z myślą o najmłodszych widzach i całych rodzinach. Precyzyjnie wykonane lalki ożywają za sprawą sprawnej animacji aktorów. Autorką scenariusza i reżyserką przedstawienia jest Marta Guśniowska, której sztuki od lat realizowane są na scenach w całej Polsce. Scenografię, kostiumy i lalki zaprojektował Pavel Hubička zaś muzykę do spektaklu skomponował Piotr Klimek. Taki zespół realizatorów gwarantuje najwyższy poziom artystyczny przedstawienia i świetną zabawę.

„SMACZNEGO, PROSZĘ WILKA!”, TEATR LALEK BANIALUKA

autor Marta Guśniowska
reżyseria Marta Guśniowska
scenografia Pavel Hubička
muzyka Piotr Klimek

obsada: Maria Byrska, Katarzyna Pohl, Barbara Rau, Władysław Aniszewski, Włodzimierz Pohl, Radosław Sadowski, Tomasz Sylwestrzak

 

Szczegóły

Data:
20 maja
Czas:
11:30 - 12:30
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Teatr Maska
ul. Adama Mickiewicza 13
Rzeszów, rzeszowski Polska
Telefon:
17 862 68 08
Strona internetowa:
http://www.teatrmaska.pl/

Organizator

Teatr „Maska”
Strona internetowa:
http://www.teatrmaska.pl/