Folkowisko 2018 – fotorelacja z 4-dniowej imprezy dla rodzin
Folkowisko 2018 – fotorelacja z 4-dniowej imprezy dla rodzin

Folkowisko 2018 – fotorelacja z 4-dniowej imprezy dla rodzin

Festiwal Folkowisko to trwające 4 dni wydarzenie dla całych rodzin, podczas którego występują najlepsze zespoły folkowe, nie tylko z Polski. Kliknij w link, i zobacz Kto zagra na Folkowisku 2019?

Podczas pobytu na festiwalu rodzice nie muszą martwić się o opiekę dla dzieci. Przygotowano tu przyjazne, bezpieczne, wydzielone miejsce, pełne zabawek, przyrządów do tworzenia i zabawy – Dzieciowioskę, gdzie odbywają się warsztaty dla najmłodszych, opowiadanie bajek, przeróżne gry i zabawy.

O spanie i jedzenie też nie trzeba się martwić. Podkarpackie smaki zaserwują lokalne gosposie, a spać można na specjalnie przygotowanym polu namiotowym.

W tym roku już po raz 9 rusza Folkowisko – „przestrzeń wolności, miłości, muzyki, tańca i sztuki” – jak mówią organizatorzy. Impreza odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2019, a tegorocznym motywem przewodnim są DZIADY.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem: FOLKOWISKO 2019 – najlepszy festiwal dla rodzin w Europie, Roztocze

Festiwal Kultury Pogranicza FOLKOWISKO otrzymał wyróżnienie Remarkable Arts Festival EFFE Label 2019-2020 (Wyjątkowy Festiwal Sztuki). Nagrodę przyznała 19 lutego Europejska Federacja Festiwali, a na międzynarodową listę najlepszych festiwali Europy został wpisany po raz trzeci.

https://folkowisko.pl 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Skip to content