Rodzina do Kina – rodzinna nowość w ofercie Multikina
Rodzina do Kina – rodzinna nowość w ofercie Multikina

Rodzina do Kina – rodzinna nowość w ofercie Multikina

Artykuł sponsorowany


Bilety ulgowe dla każdego członka rodziny, zestaw barowy w promocyjnej cenie, zniżki na zakupy gadżetów w Multishopie i wiele, wiele innych – Multikino zachęca do skorzystania z najnowszej oferty skierowanej do całych rodzin – karty Rodzina do Kina!

Rodziny to bardzo ważna grupa widzów w Multikinie. Z myślą o rodzinnych wypadach do kina Multikino przygotowało specjalną ofertę, dzięki której wizyta w Multikinie stanie się jeszcze bardziej atrakcyjną i opłacalną rozrywką!

Zdj. Multikino

Zasady udziału w programie rodzinnym Multikina są proste:

 1. należy nabyć kartę za symboliczną złotówkę
 2. aktywować ją poprzez www.multikino.pl.

Karta jest ważna przez rok od daty zakupu. Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 15. roku życia oraz Poranki Filmowe. Aby korzystać z jej profitów, na seans do Multikina muszą wybrać się minimum dwie osoby, tj. jeden rodzic i jedno dziecko. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (dwoje dorosłych i pięcioro dzieci). Dziecko nie może mieć jednak ukończonych 18 lat.

Dodatkowo karta uprawnia do zakupu zestawu barowego „Rodzinnego” w niższej cenie. Użytkownik zyskuje ponadto 25%-ową zniżkę na zakupy w Multishopie – kinowym sklepiku, w którym do nabycia są filmowe gadżety.

Karcie Rodzina do Kina towarzyszy program lojalnościowy – za każdy zakupiony bilet i Zestaw Rodzinny użytkownicy karty, którzy zarejestrowali ją on-line i udzielili zgody marketingowej, mają możliwość zbierania punktów. Te z kolei można wymieniać na nagrody: breloki z bohaterami kampanii oraz gratisowe bilety. Ci, którzy przystąpią do programu, otrzymają także specjalne książeczki z komiksem – wprowadzające dzieci w wyjątkowy świat bohaterów Rodziny do Kina, czyli Volty, Lensa i Maestro. Co więcej – za zakupiony bilet lub zestaw Rodzinny dzieci otrzymają naklejki, które będą mogły wklejać w książeczce.

Partnerem programu Rodzina do Kina jest marka Wedel.

Megakarta Rodzina

Skrócone zasady działania karty Rodzina do Kina:

 1. Za bilet na filmy i poranki, każdy płaci tyle co dziecko.
 2. Zestaw Rodzinny (w jego skład wchodzą dwa zestawy: Oscar i Filmowy) – 10 zł taniej
 3. Mniej na wybrane pluszaki w kinowych sklepikach z zabawkami (-25%).
 4. Tort urodzinowy lub pizza gratis na Urodzinkach tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 5. Karta jest ważna 1 rok od zakupu i kosztuje 1 zł brutto.
 6. Karta obowiązuje dla: od dwóch osób (1 rodzic i 1 dziecko) do maksymalnie siedmiu (2 dorosłych i 5 dzieci).
 7. Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat.
 8. Karta obowiązuje na filmy przeznaczone dla widzów poniżej 15 roku życia (filmy b.o., od 6, 7, 10 i 12 lat). W przypadku filmów 3D należy uiścić dopłatę za okulary.

Szczegółowy regulamin promocji (PDF) – do pobrania.

Tu znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania [link]

Po zarejestrowaniu karty, przy drugiej wizycie w Multikinie, otrzymasz książeczkę z komiksem

Odbierz książeczkę Rodzina do kina

Weź udział w programie lojalnościowym:

 1. Każdy zakup biletu rodzinnego to 1 punkt
 2. Każdy zakup zestawu rodzinnego to 1 punkt

Po zebraniu 10 punktów rodzina może odebrać nagrodę: Brelok do wyboru z trzech różnych wzorów lub bilet gratis.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Od 2013 roku należy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Obecnie Multikino jest operatorem 32 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 258 ekranów. W sierpniu 2007 r. otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 9 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób z największym w Europie ekranem przystosowanym do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). Od sierpnia 2017 r. w Multikinie Złote Tarasy działa nowoczesna sala umożlwiająca oglądanie seansów w technologii VR (virtual reality) – Multikino VR by Samsung. Grupa jest również operatorem kin w Rydze oraz Wilnie.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD, bloki tematyczne, np.: „Kino Na Obcasach”, „Multibabykino” oraz wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage oraz Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D Multikino należy do grona światowych liderów kinowej cyfryzacji, czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet.

Zdjęcia i grafiki: multikino.pl

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Skip to content