Rozstrzygnięcia IX edycji konkursu „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”
Rozstrzygnięcia IX edycji konkursu „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”

Rozstrzygnięcia IX edycji konkursu „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”

W Rzeszowskim Domu Kultury nawet późny listopad jest pełen barw. Udaje się je zachować dzięki pracom tysięcy dzieci, które uczestniczą w plastycznym i fotograficznym konkursie „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”. Znamy już prawie wszystkich zwycięzców IX edycji. Ostatniego możecie jeszcze wybrać sami.

Zakończyło już obrady jury, w którego składzie znalazło się czworo artystów: Marlena Makiel-Hędrzak, marek Pokrywka i Anna Steliga z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Katarzyna Warańska z Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Przejrzeli aż 3245 prac z całej Polski, aby wybrać najlepszych we wszystkich kategoriach oraz zdobywczynię Grand Prix. Ta najważniejsza nagroda powędrowała do 11-letniej Marii Stepnowskiej z Rybnika.

Na facebookowym profilu RDK do 21 listopada trwa zaś głosowanie, które wyłoni zdobywcę nagrody publiczności. Zachęcamy do zapoznania się z 43 wyróżnionymi przez jury pracami, które stanęły w szranki w tej części konkursu.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w sobotę, 23.11.2019 r.,  o godz. 17.00 w RDK filia Przybyszówka przy ul. Dębickiej 170. Nagrodzone obrazy i fotografie będzie później można oglądać w godzinach otwarcia placówki do 6 grudnia.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty, a Gdziecko.pl jest jego dumnym partnerem medialnym.

Więcej szczegółów na stronie www.rdk.rzeszow.pl

Related posts

Leave a Reply

Skip to content