Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Niezwykła wystawa w VIVO! Krosno

31 marca 09:00 - 14 kwietnia 21:00

W warunkach miejskich są najszybszym środkiem transportu, a używane regularnie niosą szereg korzyści dla zdrowia fizycznego. Mowa o rowerach, których prototyp pojawił się już w czasach antycznych.

Od 30 marca do 14 kwietnia w naszym Centrum będzie można podziwiać osobliwe okazy jednośladów, w wydaniu vintage. Na wystawę złoży się 35 pojazdów zabytkowych, a wśród nich znajdą się rowery pocztowe, damskie, sportowe, a także taki sam model, jakim w filmie „Le Trou Normand” poruszała się Brigitte Bardot, tricykl z 1890 roku, rowery wojskowe z pełnym wyposażeniem, a także egzemplarze z silnikiem pomocniczym. Nie zabraknie również kultowych polskich jednośladów: Goplany, Syreny czy ZZR.

Na wystawie będzie można zobaczyć zabytkowe eksponaty, poznać historię ich powstawania, a także zapoznać się z budową rowerów stworzonych w latach 1890-1988. Dodatkowo ekspozycję wzbogacą przedmioty związane z jednośladami, czyli stare lampy karbidowe, zabytkowe pompki, gogle, przedwojenne foteliki do przewożenia dzieci oraz znaczki rowerowe.

Wystawa będzie dostępna od 30 marca do 14 kwietnia, w godzinach otwarcia Centrum Handlowego.

Serdecznie zapraszamy! 

Szczegóły

Start:
31 marca 09:00
Koniec:
14 kwietnia 21:00

Organizator

VIVO Krosno

Miejsce

VIVO Krosno
Bieszczadzka 29
Krosno, Podkarpackie 38-400 Polska
+ Google Map