Ferie z Rzeszowskim Domem Kultury
Ferie z Rzeszowskim Domem Kultury

Ferie z Rzeszowskim Domem Kultury

Czy zima bez śniegu może być ciekawa? A jakże! Jazda na nartach to nie jest jedyna rzecz, jaką można robić o tej porze roku. O uatrakcyjnienie zimy co roku stara się Rzeszowski Dom Kultury, który zaprasza dzieci na mnóstwo organizowanych przez siebie półkolonie. W okresie podkarpackich ferii zimowych, w filiach RDK obywają się bardzo różnorodne zajęcia, warsztaty, wyjścia i wycieczki. Każdy znajdzie coś dla siebie. A jak to wygląda w szczegółach?

Tematyka: Tematy zajęć są bardzo różnorodne. W ofercie RDK są warsztaty edukacyjne, zajęcia artystyczne, ruchowe, plenerowe, a także spacery i wycieczki.

Uczestnicy: dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Prowadzący/opiekunowie: doświadczeni, kompetentni, kreatywni instruktorzy. Dzieci znajdą się pod opieką osób, które doskonale znają swój fach.

Miejsce zajęć: 12 filii Rzeszowskiego Domu Kultury – od Zwięczycy po Słocinę i od Miłocina po Budziwój. Można poszukać tej filii, która jest najbliżej albo tej, która oferuje zajęcia najbardziej interesujące dla naszego dziecka.

Czas zajęć: podkarpackie ferie zimowe, od poniedziałku do piątku, zapisy na każdy tydzień oddzielanie.

Zapisy: Odbywają się w poszczególnych filiach RDK.

Liczba miejsc: ograniczona, zależna od konkretnych zajęć w poszczególnych filiach. Jeśli więc na jakichś nam szczególnie zależy to warto się pospieszyć.

Koszt: Ceny są bardzo przystępne, akceptowane są karty „Rodzina wielodzietna 3+”, posiadaczom dają prawo do zniżki 50%, która jednak nie obejmuje wyżywienia.

Więcej informacji na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

Related posts

Leave a Reply