NOMINACJA 1
Autor: Maja Brzozowiec (12 lat)
Instytucja: Szkoła Podstawowa Nr 21 w Lublinie Opiekun: Iwona Sumorek
NOMINACJA 2
Autor: Robert Ciepłuch (12 lat)
Instytucja: Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu
Opiekun: Dorota Młynarczyk
NOMINACJA 3
Autor: Wiktoria Draguła (10 lat)
Instytucja: Szkola Podstawowa Nr 1 w Brzozowie
Opiekun: Lucyna Dobrowolska
NOMINACJA 4
Autor: Magdalena Dubis (12 lat)
Instytucja: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
Opiekun: Katarzyna Niedźwiadek
NOMINACJA 5
Autor: Vanessa Fic (10 lat)
Instytucja: Świetlica Środowiskowa w Nowej Wsi Wielkiej
Opiekun: Henryk Andrzej Kłosiński
NOMINACJA 6
Autor: Michalina Fura (5 lat)
Instytucja: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Rzeszowie
Opiekun: Jolanta Lew
NOMINACJA 7
Autor: Anna Główka (11 lat)
Instytucja: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
Opiekun: Katarzyna Niedźwiadek
NOMINACJA 8
Autor: Maria Izraelova (10 lat)
Instytucja: Zespół Szkół Soblahov – Słowacja
Opiekun: Ingrid Oravcowa
NOMINACJA 9
Autor: Oliwia Mainka (8 lat)
Instytucja: Ośrodek Kultury w Niemodlinie
Opiekun: Michał Graczyk
NOMINACJA 10
Autor: Emilia Miłek (13 lat)
Instytucja: Zespół Szkół Nr 6 w Rzeszowie
Opiekun: Ewelina Łuczyszyn
NOMINACJA 11
Autor: Aleksandra Mnich (12 lat)
Instytucja: Szkoła Podstawowa nr 25 Rzeszów
Opiekun: Wojciech Trzyna
NOMINACJA 12
Autor: Lena Poprawa (6 lat)
Instytucja: Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Mazowieckim
Opiekun: Marzena Zygmunt
NOMINACJA 13
Autor: Mikołaj Poślada (12 lat)
Instytucja: Szkoła Podstawowa Nr 10 w Siedlcach
Opiekun: Ewa Bielińska
NOMINACJA 14
Autor: Dominika Puzio (11 lat)
Instytucja: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kołobrzegu
Opiekun: Lilianna Michalska
NOMINACJA 15
Autor: Kinga Sobczyk (13 lat)
Instytucja: Gimnazjum Nr 8 w Rzeszowie
Opiekun: Alicja Mitoń
NOMINACJA 16
Autor: Matylda Swierczyńska (11 lat)
Instytucja: Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku
Opiekun: Paulina Nowaczyk Pisarska
NOMINACJA 17
Autor: Błażej Szulik (I klasa)
Instytucja: Publiczna Szkoła Podstawowa w Podlesiu Dużym
NOMINACJA 18
Autor: Weronika Świątek (8 lat)
Instytucja: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie
Opiekun: Beata Kręglicka
NOMINACJA 19
Autor: Jan Trzonek (10 lat)
Miejscowość: Borowa (woj. łódzkie)
Opiekun: Elżbieta Trzonek
NOMINACJA 20
Autor: Mateusz Wolniaczyk (14 lat)
Instytucja: Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej
Opiekun: Anna Wolniaczyk
Zapraszamy do oddawania głosów w plebiscycie internetowym konkursu „Ptaki Cudaki”. Wystarczy kliknąć w zdjęcie z galerii, aby przenieść się na Facebooka, gdzie głosowanie odbywa się poprzez „polubienie” wybranej pracy. Autor pracy, która otrzyma najwięcej polubień otrzyma Nagrodę Internautów! Głosowanie potrwa do 24 kwietnia.
Szczegóły oraz regulamin plebiscytu dostępne pod adresem: https://bit.ly/2ok9Spd
Organizator plebiscytu: Rzeszowski Dom Kultury,
Partner: Gdziecko.pl